קייטנות אילוף

קייטנות אילוף כלבים ואג'יליטי מתקיימות בשני מועדים בשנה פסח וקיץ (יולי אוגוסט).

הקייטנות מאפשרות חוויה של כיף, הנאה, משחק ולמידה חדשה. בקייטנה כל ילד יעבוד עם כלב אישי מתחילתה ועד סופה. נלמד לאלף את הכלבים ונתאמן בספורט האג'יליטי – ספורט אתגרי לכלבים המשלב מגוון מתקנים כמו : מנהרה, חישוק, גשר, נדנדה, מקפצות ועוד ועוד..

קצת על הקייטנה:

הקייטנה מתקיימת בקיבוץ גבעת ברנר כך שהילדים ייהנו ממרחבים ירוקים מאוירה כפרית ופסטורלית. מטרת הקייטנה היא להקנות ידע על עולם הכלבים דרך חוויה של כייף ומשחק. בקייטנה הילדים ילמדו אילוף ברמה בסיסית, ספורט כלבני הנקרא אג‘יליטי וכיצד לטפל ולטפח את הכלבים. כמו כן הילדים יקחו חלק בפעילויות מרתקות ומעשירות.

מה נלמד הקייטנה?

בראש ובראשונה חשוב לציין כי הלמידה בקייטנה נעשית דרך חוויה של כיף והנאה.תחילה נלמד את הכלבים פקודות בסיסיות כגון:שב,ארצה,להישאר,לבוא אלי וכו'.בהמשך נאמן ונלמד אג'יליטי שהוא למעשה ספורט אתגרי של כלבים:הכלבים ילמדו לקפוץ דרך חישוק,מקפצות,הליכה בסללום,מנהרה ופקודות נוספות.האג'יליטי הינו ספורט מהנה המתבצע תוך שיתוף פעולה בין הכלב לבעליו.כמו כן נעבוד על דרכי יצירת קשר עם הכלבים,עבודה על שימוש בחושי הכלבים,טיפוח הכלבים ועוד…הכישורים האישיים עליהם נעבוד הם:הקניית בטחון עצמי,הבנה ורגישות,העצמה וחוויית הצלחה,התמודדות עם פחדים,יכולות מנהיגות,פתיחות לילדים סגורים ומופנמים,זמן תגובה ויכולות מוטוריות,הנאה ושמחת חיים,יצירת קשר,לקיחת אחריות,פיתוח יכולות קשב וריכוז (ADD,ADHD),סבלנות.

חלק ממטרות העל בקייטנה אותן נרצה להקנות לחניכים

שליטה עצמית, שיפור הביטחון והדימוי העצמי, פיתוח מיומנויות למידה, הצלחה ללא שימוש בכוח פיזי, חויות הצלחה ,קבלה והענקת חום ואהבה והכי חשוב למידה דרך הנאה וחיוך!

לרישום לקייטנות

שאלות ותשובות

כן! אנחנו מאמינים בקשר האישי שנוצר בין הילד לכלב ולכן כל ילד עובד עם כלב אישי וקבוע.

כן! אנו עוברים השתלמויות שנתיות ומפוקחים על ידי משרד החינוך ברמת התוכן והנהלים.

כן! על מנת לקיים את הקייטנות על פי חוק וגם בשביל השקט הנפשי שלנו 😊 אנו מפעילים ביטוח ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

בהחלט! אנו מאפשרים ומעודדים ילדים להגיע ולחוות את הקייטנה עם הכלבים שלהם זאת בהנחה והכלב נמצא מתאים ( זאת אפשר לקבוע לאחר שיחה עם ההורים או מפגש עם הכלב).כמובן שחובה להציג את כל החיסונים לפני מועד הקייטנה.

 אפשרי! מבחינת התוכן בכל מחזור יש חזרתיות אולם אילוף כלבים הינו תחום אשר דורש תרגול והתמדה ויש המון מה ללמוד. אנחנו כמובן יודעים לאתגר את הילדים שחוזרים אלינו שנה אחר שנה וגם את אלו שנרשמים ליותר ממחזור אחד.

בטופס ההרשמה מפורטת מדניות החזר במקרה של ביטול. חשוב לדעת שמרגע שהקייטנה החלה אין החזר כספי.

צוות הקייטנה מורכב מאנשי מקצוע בעלי תעודה וניסיון בתחום אילוף וטיפול באמצעות כלבים.

דילוג לתוכן